Gratis
De beste apps voor je op één plek
Trendy inhoud
Trendy spellen
4.4
4Betaling
Grand Theft Auto V
4.4Gratis
Pyroworks
4.4Betaling
FIFA 22
4.3Betaling
Among Us
4Betaling
Euro Truck Simulator 2
4.4Gratis
Li789 Fishing
4.7Gratis
Hi Rummy
4.3Gratis
yono rummy games manship
4.3Gratis
DanaGame
4.4Gratis
Putar Mega
4.6Gratis
Junglee
Populaire apps
4.1Gratis
VLC media player
4.5Gratis
VidMate
3.9Gratis
Audacity
3.3Betaling
Microsoft Word
3.4Betaling
Microsoft Excel
4Gratis
Format Factory
4.2Gratis
VidMate
3.9Gratis
Softonic Helper
4.4Gratis
CapCut
5Gratis
ST Selfcare
4.2Gratis
CapCut
4.1Gratis
TubeMate 2
Apps van onze partner-ontwikkelaars
4.2Demo
File Shredder - Disk Wipe Software
4.5Demo
IMAP to IMAP Email Migration Tool
4.3Demo
Gmail Backup & Export Software to PST and MBOX
4.1Probeerversie
eMail Extractor
4.2Demo
Focus Stacking Software
4.9Demo
Corrupted SSD Recovery Tool
4.5Gratis
Soul Flow: Spiritual Growth
4.4Gratis
HopToDesk
4.9Abonnement
Caviste: Wine Cellar & Scan
4.9Gratis
mise: Inventory Count
4.6Gratis
Talk To Somebody
4Gratis
NetShare Player : Self Hosted Media
Meeste downloads

Softonic Helper
Gratis
62.35 MB3.943.2K Downloads
VidMate
Gratis
34.69 MB4.281.1K Downloads
CapCut
Gratis
318.81 MB4.458.9K Downloads
Esgard VPN : فیلترشکن پرسرعت
Gratis
37.57 MB4.12.3K Downloads
Spin Harta
Gratis
97.41 MB4.56.9K Downloads
ST Selfcare
Gratis
11.92 MB515.4K Downloads
Li789 Fishing
Gratis
20.34 MB4.415.7K Downloads
Nieuws

iPhone Duo vs iPad: Apple legt uit waarom we ze allebei zullen willen (of misschien niet)

Het festival van Venetië breekt een record: een film heeft 25 minuten onafgebroken applaus gekregen

De showrunner van Spider-Noir heeft duidelijk voor ogen hoe een hypothetisch tweede seizoen van de serie eruit zou zien

De regisseur van ‘Spider-man: Brand New Day’ gaat een van de beroemdste series uit de geschiedenis bewerken, die net een remake heeft gekregen

In China hebben ze een nieuwe film van Tom en Jerry gemaakt. Het is de grootste ramp van het jaar.

Disney heeft de eerste “Genia” gecast voor zijn musical van ‘Aladdin’. Natuurlijk heeft iedereen er een mening over

‘Spider-man: Brand New Day’ gaat eindelijk zijn eerste plek aan de box office verliezen. Zijn vervangster heeft goocheltrucs gebruikt

“Je bent nooit een meester, je bent altijd een leerling”. Guillermo del Toro spreekt klare taal over AI
Populairste categorieën
Nieuwste spellen

Czar Ry
- 4.9
- Betaling
Verken de Diepten in Czar Ry Avontuur

Worlds Explorers
- 4.9
- Betaling
Overleven en Verkennen in Wereldontdekkers

The War Disorder Hexa
- 4.6
- Betaling
Betrokken RPG-ervaring in oorlogsgetroffen koninkrijk

The Last Inquisition
- 4.6
- Betaling
Ontrafel de samenzwering in De Laatste Inquisitie

Click & Mine
- 4.9
- Betaling
Verken diepten in Klik & Mijn

Folders On The Run
- 4.2
- Betaling
Betrokken Co-op Avontuur in Mappen Op De Loop

Mission: Berlin
- 4.9
- Gratis
Koude Oorlog sandbox actie die je laat spelen als twee spionnen in Berlijn

Mafia Paradise
- 4.9
- Gratis
Mafia Paradise laat je bouwen en vechten voor criminele dominantie

Indian Tractor Simulator 2026
- 4.5
- Gratis
Realistische tractorervaring in Indian Tractor Simulator 2026

Crazy Doctor Hospital Pranks
- 4.9
- Gratis
Domme ziekenhuis tycoon die grappen-gedreven spel prioriteert

EvoBond:Legends
- 4.1
- Gratis
Beurt-gebaseerde mobiele gevechten die belonen voor voorspelling en teamvaardigheid

Pixel Paint3D: Color By Number
- 4.2
- Gratis
Pixel Paint3D mengt 2D kleur-voor-nummer met interactieve 3D voxeldoeken

Folders On The Run
- 4.2
- Betaling
Betrokken Co-op Avontuur in Mappen Op De Loop

Airport Control 27
- 4.7
- Betaling
Luchthavencontrole 27: Realistische luchtverkeerssimulatie

Celestay CraftSlowlife
- 4.9
- Betaling
Een rustige verticale bouwer gevestigd in een overstroomde, sterrenhemel wereld

TideBroker
- 4.6
- Betaling
Strategische Rollenspellen in TideBroker

Pirates vs Corsairs: Davy Joness Gold
- 4.2
- Betaling
Piraten vs Kapers mengt kaartstrategie met praktische zeeslag.

Fame Or Folly
- 4.2
- Betaling
Betrokken Strategie Spel met Unieke Prestatie Mechanica

Galaxy Soccer : 3v3 Battle
- 4.3
- Gratis
Intense Anime Voetbalervaring in Galaxy Soccer

Jelly Escape - Color Puzzle
- 4.6
- Gratis
Verrassende puzzelervaring met Jelly Escape

Lost Tune Journey
- 4.8
- Gratis
Directionele puzzelquest die muziek herbouwt, gemaakt voor casual spel.

Arrow Puzzle Blast
- 4.7
- Gratis
Minimale, ongetimede pijl puzzels voor kalme, op volgorde gebaseerde probleemoplossing

スチームパンククロノ要塞
- 4.5
- Gratis
Steampunk: Chrono Fortress mengt bewegende basisstrategie met inactieve voortgang

Ag777slots
- 4.7
- Gratis
Informele gokkenspel met thematische machines en offline spins
Nieuwste apps

File Shredder - Disk Wipe Software
- 4.2
- Demo
Bestandshreddersoftware met 16 wismethoden en een PDF-verwijderingsrapport

IMAP to IMAP Email Migration Tool
- 4.5
- Demo
E-mail migratietool voor Gmail, Microsoft 365, Yahoo en IMAP-servers

Gmail Backup & Export Software to PST and MBOX
- 4.3
- Demo
Gmail Backup Tool voor Windows: Sla Gmail op als PST, MBOX of EML-bestanden

eMail Extractor
- 4.1
- Probeerversie
E-mail adres extractie tool

Focus Stacking Software
- 4.2
- Demo
Focus stacking software: voeg een focusserie samen tot één scherpe foto

Corrupted SSD Recovery Tool
- 4.9
- Demo
SSD-gegevensherstel voor RAW en beschadigde schijven, met een TRIM-controle

InstaBeauty - InstaMag
- 4.5
- Gratis
Realtime selfie retoucheren met collage-tools in tijdschriftstijl

Superuser for Android 2 3
- 4.5
- Gratis
Legacy Superuser-app voor gerootte Android-apparaten, gefocust op machtigingscontrole

Autofill with Samsung Pass
- 4.7
- Gratis
Efficiënte wachtwoordbeheerder voor Samsung-gebruikers

full movies online VideoMix
- 4.2
- Gratis
VideoMix: Gratis Films en TV-series Kijken

UC News - Breaking News, Cricket News, Funny Video
- 4.7
- Gratis
Uitgebreide nieuwsapp voor actuele informatie

CM Locker (Secure & Boost )
- 4.9
- Gratis
Vergrendelingsschermbeveiliging plus één-tap systeemtools voor oudere Android-telefoons

InkFlick: AI Short Drama
- 4.5
- Abonnement
Maak je eigen AI-kortdrama met InkFlick

Falcon PDF - Editor & Tools
- 4.2
- Betaling
PDF Reader, Editor, Scanner & eBook Viewer

HopToDesk
- 4.4
- Gratis
Gratis thema-app voor Mac-gebruikers

Epilude
- 4.1
- Betaling
On-device AI notulist voor vergaderingen

推しマスコット
- 4.1
- Betaling
Interactieve Desktop Mascotte App Beoordeling

GoREC
- 4.3
- Gratis
Een gratis opname-app voor documentatie

メルメモ - 再出品に便利なメモアプリ
- 4.9
- Gratis
Merumemo helpt Mercari-verkopers om lijstteksten en foto's klaar te houden

Carvia: Car Widgets
- 4.9
- Gratis
Personaliseer je CarPlay-dashboard met op de bestuurder gerichte widgets

Slay 75
- 4.5
- Gratis
Slay 75: Jouw Lifestyle Tracker

suno ai - ai音乐生成器原创写歌作曲
- 4.5
- Gratis
Intuïtieve muziekcreatie met Songs AI

AudioKit Synth One J6 AUv3
- 4.7
- Gratis
AUv3 iPhone Synth die Juno/Jupiter-stijl pads en arps levert

HeritageAI: Ancestry Origins
- 4.4
- Gratis
AI-portretverhalen voor speelse voorouderlijke verkenning op iPhone