Gratis
De beste apps voor je op één plek
Trendy inhoud
Trendy spellen
4.4
4Betaling
Grand Theft Auto V
4.2Gratis
Project IGI
3.7Betaling
Minecraft: Java & Bedrock Edition
4.3Betaling
Among Us
3.5Gratis
The Sims 4
4.5Gratis
Spin Harta
4.5Gratis
KK 9898
4.2Gratis
Rummy Bhai-Cash Rummy
4.6Gratis
Yono MAHA Game
4.7Gratis
Yono777 King
4.3Gratis
SPIN CRUSH
Populaire apps
4.1Gratis
VLC media player
4.5Gratis
VidMate
3.3Betaling
Microsoft Word
3.9Gratis
Audacity
3.4Betaling
Microsoft Excel
4Gratis
Format Factory
3.9Gratis
Softonic Helper
4.2Gratis
VidMate
4.4Gratis
CapCut
5Gratis
ST Selfcare
4.2Gratis
CapCut
4.4Gratis
Downloader by AFTVnews
Apps van onze partner-ontwikkelaars
4.8Probeerversie
ViceVersa OST to PST Converter
4.6Demo
Test Beta 3
4.7Probeerversie
AOMEI Cyber Backup
4.7Probeerversie
AOMEI FoneBackup
5Gratis
Komby Capsule
5Gratis
HopToDesk
4.9Gratis
Client Area by Hostragons
4.6Gratis
Tatil Mevsimi - Tours & Travel
4.2Gratis
Flock & Egg Tracker
4.4Gratis
Habitat Care Log
4.2Gratis
Free IPTV by Hostragons
4.9Gratis
WiFi Analyzer
Meeste downloads

Softonic Helper
Gratis
67.70 MB3.945.4K Downloads
VidMate
Gratis
34.69 MB4.282.6K Downloads
CapCut
Gratis
318.81 MB4.459.6K Downloads
Esgard VPN : فیلترشکن پرسرعت
Gratis
37.57 MB4.12.8K Downloads
Spin Harta
Gratis
97.41 MB4.57.4K Downloads
ST Selfcare
Gratis
11.92 MB515.8K Downloads
KK 9898
Gratis
73.24 MB4.515.3K Downloads

VidMate : Video Music
Gratis
–4.61.3K Downloads
SnapTube - Video Downloader
Gratis
–4.8699 Downloads
Shan Koe Mee - SKM777
Gratis
–4.34K Downloads
Minichat - video chat texting
Gratis
–4.33.9K Downloads
Dokluy Slots
Gratis
–4.42K Downloads
My Love - Relationship Counter
Gratis
–4.52.6K Downloads
iOS 16
Gratis
–4.36.2K Downloads
Nieuws

iPhone Duo vs iPad: Apple legt uit waarom we ze allebei zullen willen (of misschien niet)

Het festival van Venetië breekt een record: een film heeft 25 minuten onafgebroken applaus gekregen

De showrunner van Spider-Noir heeft duidelijk voor ogen hoe een hypothetisch tweede seizoen van de serie eruit zou zien

De regisseur van ‘Spider-man: Brand New Day’ gaat een van de beroemdste series uit de geschiedenis bewerken, die net een remake heeft gekregen

In China hebben ze een nieuwe film van Tom en Jerry gemaakt. Het is de grootste ramp van het jaar.

Disney heeft de eerste “Genia” gecast voor zijn musical van ‘Aladdin’. Natuurlijk heeft iedereen er een mening over

‘Spider-man: Brand New Day’ gaat eindelijk zijn eerste plek aan de box office verliezen. Zijn vervangster heeft goocheltrucs gebruikt

“Je bent nooit een meester, je bent altijd een leerling”. Guillermo del Toro spreekt klare taal over AI
Populairste categorieën
Nieuwste spellen

Dog Projectiles for DOWNSHOT
- 4
- Gratis
Hond-thema projectiel mod voegt absurde visuals toe aan DOWNSHOT VR

Killer Queen - Head preset for Baldurs Gate 3
- 4.7
- Gratis
Killer Queen hoofd preset breidt de gezichten van Baldur's Gate 3 personages uit

5e Fighter Subclasses Combined for Baldurs Gate 3
- 4.3
- Gratis
Voegt veel officiële 5e Strijder archetypes toe aan Baldur's Gate 3

BRICK SETS for Gorilla Tag
- 4.8
- Gratis
Baksteen-thema milieuhervorming voor Gorilla Tag op PCVR

Going Back for Incredibox
- 4.3
- Gratis
Ontspannende straat-thema Incredibox mod met twintig aangepaste loops

Gordon Freeman ModPack HλLF-LIFE for Bonelab
- 4.3
- Gratis
Gordon Freeman avatars overgezet naar Bonelab's fysica-gedreven VR-sandbox

Tougen Adventures: Farm Town
- 4.6
- Gratis
Een gezellige landbouwsimulator die Yokai-folklore mengt met creatieve dorpsspelletjes

BansheeBreakout
- 4.8
- Gratis
Spannende ontsnapping in een spookachtig carnaval

BOSS: Football Club President
- 4.8
- Gratis
Beheer een club van bestuurskamerdeals tot continentale glorie

Her Match: Love Legacy
- 4.4
- Gratis
Match-3 romantiek die een landhuis herbouwt en familiegeheimen onthult

Chicken Hero
- 4.9
- Gratis
Versterk je geheugen met Chicken Hero

Konoha Fighter
- 4.7
- Gratis

Banebush
- 4.8
- Betaling
Banebush: een rood- en zwart folkloristische horror visuele roman voor herhalingszoekers

Love Story of Sparrow
- 4.8
- Betaling
Een vogelthema visuele roman die charme mengt met donkere takken

Three Kingdoms Fantasy: Miss Meng and the Explosive Boy
- 4.6
- Betaling
Drie Koninkrijken Fantasie mengt het moderne campusleven met legendarische figuren

SFD
- 4.5
- Betaling
SFD: Een Unieke RPG Ervaring op Mac

Draw Alive: Fish
- 4
- Betaling
Transformeer Doodles in een 3D Aquariumervaring

Bitardia Cards: Memes of 2ch
- 4.8
- Betaling
Meme-gedreven kaartgevechten die de Russische imageboardcultuur vieren

Carrom Pool: Disc Game
- 4.9
- Betaling
Carrom Pool: Disc Game levert nauwkeurige mobiele carrom met snelle multiplayer

Sudoku No Limits
- 4.5
- Gratis
Eindeloze logica puzzels met slimme hints en aangepaste puzzel invoer

Pokopedia: Pokopia Dex & Guide
- 4.2
- Gratis
Fan-gemaakte gids voor Pokemon Pokopia

Fantasy Color by Numbers
- 4.2
- Gratis

Highway Heroes: Truck Manager
- 4.4
- Gratis
Bouw en beheer een vrachtwagenimperium van kust tot kust op iPhone

LunaM : TH
- 4.8
- Gratis
Mobile Luna Online brengt klassieke MMORPG-systemen naar iPhone en iPad
Nieuwste apps
WinSnipper
- 4.9
- Gratis
Snelle, klembord-eerste schermopnames voor power users
BrowserOS neo
- 4.8
- Gratis
BrowserOS neo: multi-profiel browser gericht op vingerafdruk privacy
Builder.io
- 4.8
- Gratis
Visuele headless CMS die ontwerp direct in productiecodes synchroniseert
WXTide32
- 4.9
- Gratis
WXTide32: Nauwkeurige Getijvoorspellingen voor Windows
Davis WLL
- 4
- Gratis
Compact Windows-monitor voor Davis WeatherLink Live-hardware
BrowserClaw Server
- 4.8
- Gratis
Lokale MCP-server die AI-agenten laat rijden in uw ingelogde browser

Love Tester: Fun Love Filters
- 4.8
- Gratis
Speelse AR-filters en liefde quizzen voor sociale deelmomenten

Cookie - Make Friends
- 4.9
- Gratis
Conversatie-eerste Android-app om nieuwe mensen wereldwijd te ontmoeten

Rivet Frame
- 4.4
- Gratis
Privacy-eerst Android-app voor het bijsnijden en sjabloon-gebaseerde mozaïeken

Lingo Desk: Translate Tools
- 4.8
- Gratis
Compact Android toolkit voor reizen: vertaling, valuta en klokken

Life Reboots: Life Simulator
- 4.8
- Gratis
Speel alternatieve levens met vertakkende verhalen, kaartgevechten en willekeurige gebeurtenissen

GPS Location Live Map Tracker
- 4.3
- Gratis
Realtime Android-tracker voor gezinsveiligheid en lokale ontdekking
Topaz Video
- 4.6
- Gratis
Topaz Video: lokale AI-verbetering voor high-end Mac videowerkstromen

Cisdem VideoPaw
- 4.9
- Probeerversie
Cisdem VideoPaw: Mac multimedia hub voor conversie en vastlegging

Notch Radio
- 4
- Gratis
Een gratis toegankelijke, veelzijdige radio speler voor je notch

speakeasy.
- 4.5
- Gratis
Stemtypen hulpmiddel voor Macs

Latent
- 4.8
- Demo
Schijfopruimer voor ontwikkelaars en AI-gebruikers — zie welke tool elke gigabyte bezit

Phantom
- 4.2
- Betaling
Phantom: Geavanceerde Stem-Eerste AI Assistent voor macOS

Rool
- 4.4
- Gratis
Een gratis privé AI-werkruimte

Taiwan Driving Test & Guide
- 4.6
- Gratis
Een gratis studiehulp om je voor te bereiden op de schriftelijke rijexamen van Taiwan

UTTER IN
- 4.7
- Gratis
Vang gedachten op zonder ze te vergeten met deze gratis productiviteitsapp

Lomorage
- 4.8
- Betaling
Back-up hulpprogramma voor foto's en video's

Leminoレミノ音楽ライブやスポーツドラマ等が見放題
- 4.8
- Gratis
Lemino levert live sport, muziek en on-demand dramas op iPhone

Cinch
- 4.9
- Gratis
Een handige taak-herinneringsapp voor Apple-gebruikers