Gratis
De beste apps voor je op één plek
Trendy inhoud
Trendy spellen
4.4
4Betaling
Grand Theft Auto V
4.2Gratis
Project IGI
4.4Gratis
Pyroworks
4.4Betaling
FIFA 22
3.7Betaling
Minecraft: Java & Bedrock Edition
4.4Gratis
Li789 Fishing
4.3Gratis
DanaGame
4.3Gratis
yono rummy games manship
4.7Gratis
Hi Rummy
4.4Gratis
Putar Mega
4.6Gratis
Junglee
Populaire apps
4.1Gratis
VLC media player
4.5Gratis
VidMate
3.9Gratis
Audacity
3.3Betaling
Microsoft Word
3.4Betaling
Microsoft Excel
4Gratis
Format Factory
4.2Gratis
VidMate
3.9Gratis
Softonic Helper
4.4Gratis
CapCut
5Gratis
ST Selfcare
4.2Gratis
CapCut
4.1Gratis
TubeMate 2
Apps van onze partner-ontwikkelaars
4.2Demo
File Shredder - Disk Wipe Software
4.5Demo
IMAP to IMAP Email Migration Tool
4.3Demo
Gmail Backup & Export Software to PST and MBOX
4.1Probeerversie
eMail Extractor
2.5Probeerversie
eMail Bounce Handler
4.9Demo
Corrupted SSD Recovery Tool
4.5Gratis
Soul Flow: Spiritual Growth
4.4Gratis
HopToDesk
4.9Gratis
mise: Inventory Count
4.6Gratis
Talk To Somebody
4.9Abonnement
Caviste: Wine Cellar & Scan
4Gratis
NetShare Player : Self Hosted Media
Meeste downloads

VidMate
Gratis
34.69 MB4.281.4K Downloads
Softonic Helper
Gratis
62.35 MB3.943.5K Downloads
CapCut
Gratis
318.81 MB4.459K Downloads
Esgard VPN : فیلترشکن پرسرعت
Gratis
37.57 MB4.12.4K Downloads
Spin Harta
Gratis
97.41 MB4.57K Downloads
ST Selfcare
Gratis
11.92 MB515.5K Downloads
Li789 Fishing
Gratis
20.34 MB4.415.7K Downloads

VLC media player
Gratis
58.67 MB4561K Downloads
Audacity
Gratis
30.01 MB3.546.1K Downloads
Inkscape
Gratis
159.63 MB3.88.5K Downloads
Microsoft Word
Gratis
120.53 MB2.7689 Downloads
BlackHole 2ch
Gratis
102.84 KB5891 Downloads
Google Chrome
Gratis
272.90 MB2.7147.4K Downloads
Microsoft Excel
Betaling
–2.925.6K Downloads
Nieuws

iPhone Duo vs iPad: Apple legt uit waarom we ze allebei zullen willen (of misschien niet)

Het festival van Venetië breekt een record: een film heeft 25 minuten onafgebroken applaus gekregen

De showrunner van Spider-Noir heeft duidelijk voor ogen hoe een hypothetisch tweede seizoen van de serie eruit zou zien

De regisseur van ‘Spider-man: Brand New Day’ gaat een van de beroemdste series uit de geschiedenis bewerken, die net een remake heeft gekregen

In China hebben ze een nieuwe film van Tom en Jerry gemaakt. Het is de grootste ramp van het jaar.

Disney heeft de eerste “Genia” gecast voor zijn musical van ‘Aladdin’. Natuurlijk heeft iedereen er een mening over

‘Spider-man: Brand New Day’ gaat eindelijk zijn eerste plek aan de box office verliezen. Zijn vervangster heeft goocheltrucs gebruikt

“Je bent nooit een meester, je bent altijd een leerling”. Guillermo del Toro spreekt klare taal over AI
Populairste categorieën
Nieuwste spellen

Czar Ry
- 4.9
- Betaling
Verken de Diepten in Czar Ry Avontuur

Worlds Explorers
- 4.9
- Betaling
Overleven en Verkennen in Wereldontdekkers

The Last Inquisition
- 4.6
- Betaling
Ontrafel de samenzwering in De Laatste Inquisitie

The War Disorder Hexa
- 4.6
- Betaling
Betrokken RPG-ervaring in oorlogsgetroffen koninkrijk

Click & Mine
- 4.9
- Betaling
Verken diepten in Klik & Mijn

Folders On The Run
- 4.2
- Betaling
Betrokken Co-op Avontuur in Mappen Op De Loop

Mission: Berlin
- 4.9
- Gratis
Koude Oorlog sandbox actie die je laat spelen als twee spionnen in Berlijn

Batman and The Flash: Hero Run
- 4.8
- Gratis
Batman en The Flash: Hero Run mengt hardlopen, gevechten en kaartprogressie

DataMaw
- 4
- Gratis
Snelle reflex arcade waar een mand bladeren opvangt en stenen vermijdt

Magic Mahjong: Tile Wonder
- 4.9
- Gratis
Mahjong solitaire opnieuw ontworpen als een drievoudige match opslagpuzzel

Island Crawl
- 4.5
- Gratis
Beurt-gebaseerde roguelite die wapen-gebaseerde builds test op mobiel

MindSculptor
- 4.9
- Gratis
MindSculptor snijdt 3D blokpuzzels met projectie matching

Folders On The Run
- 4.2
- Betaling
Betrokken Co-op Avontuur in Mappen Op De Loop

TideBroker
- 4.6
- Betaling
Strategische Rollenspellen in TideBroker

Celestay CraftSlowlife
- 4.9
- Betaling
Een rustige verticale bouwer gevestigd in een overstroomde, sterrenhemel wereld

Airport Control 27
- 4.7
- Betaling
Luchthavencontrole 27: Realistische luchtverkeerssimulatie

Pirates vs Corsairs: Davy Joness Gold
- 4.2
- Betaling
Piraten vs Kapers mengt kaartstrategie met praktische zeeslag.

Fame Or Folly
- 4.2
- Betaling
Betrokken Strategie Spel met Unieke Prestatie Mechanica

Galaxy Soccer : 3v3 Battle
- 4.3
- Gratis
Intense Anime Voetbalervaring in Galaxy Soccer

Jelly Escape - Color Puzzle
- 4.6
- Gratis
Verrassende puzzelervaring met Jelly Escape

Lost Tune Journey
- 4.8
- Gratis
Directionele puzzelquest die muziek herbouwt, gemaakt voor casual spel.

Arrow Puzzle Blast
- 4.7
- Gratis
Minimale, ongetimede pijl puzzels voor kalme, op volgorde gebaseerde probleemoplossing

スチームパンククロノ要塞
- 4.5
- Gratis
Steampunk: Chrono Fortress mengt bewegende basisstrategie met inactieve voortgang

Ag777slots
- 4.7
- Gratis
Informele gokkenspel met thematische machines en offline spins
Nieuwste apps

eMail Extractor
- 4.1
- Probeerversie
E-mail adres extractie tool

eMail Bounce Handler
- 2.5
- Probeerversie
Filter en beheer afgewezen e-mail in uw inbox

Focus Stacking Software
- 4.2
- Demo
Focus stacking software: voeg een focusserie samen tot één scherpe foto

File Shredder - Disk Wipe Software
- 4.2
- Demo
Bestandshreddersoftware met 16 wismethoden en een PDF-verwijderingsrapport

Corrupted SSD Recovery Tool
- 4.9
- Demo
SSD-gegevensherstel voor RAW en beschadigde schijven, met een TRIM-controle

Mail Merge for Outlook and Excel with Attachments
- 4.9
- Demo
Outlook mail merge met bijlagen van uw Excel- of CSV-lijst

full movies online VideoMix
- 4.2
- Gratis
VideoMix: Gratis Films en TV-series Kijken

Mobile9 - Themes & Fonts
- 4.9
- Gratis
Alle-in-één Downloadapp voor Android

InstaBeauty - InstaMag
- 4.5
- Gratis
Realtime selfie retoucheren met collage-tools in tijdschriftstijl

Superuser for Android 2 3
- 4.5
- Gratis
Legacy Superuser-app voor gerootte Android-apparaten, gefocust op machtigingscontrole

Autofill with Samsung Pass
- 4.7
- Gratis
Efficiënte wachtwoordbeheerder voor Samsung-gebruikers

CM Locker (Secure & Boost )
- 4.9
- Gratis
Vergrendelingsschermbeveiliging plus één-tap systeemtools voor oudere Android-telefoons

InkFlick: AI Short Drama
- 4.5
- Abonnement
Maak je eigen AI-kortdrama met InkFlick

Falcon PDF - Editor & Tools
- 4.2
- Betaling
PDF Reader, Editor, Scanner & eBook Viewer

HopToDesk
- 4.4
- Gratis
Gratis thema-app voor Mac-gebruikers

推しマスコット
- 4.1
- Betaling
Interactieve Desktop Mascotte App Beoordeling

Epilude
- 4.1
- Betaling
On-device AI notulist voor vergaderingen

Fylune
- 4.2
- Gratis
Een handige documenteditor

メルメモ - 再出品に便利なメモアプリ
- 4.9
- Gratis
Merumemo helpt Mercari-verkopers om lijstteksten en foto's klaar te houden

Carvia: Car Widgets
- 4.9
- Gratis
Personaliseer je CarPlay-dashboard met op de bestuurder gerichte widgets

Slay 75
- 4.5
- Gratis
Slay 75: Jouw Lifestyle Tracker

suno ai - ai音乐生成器原创写歌作曲
- 4.5
- Gratis
Intuïtieve muziekcreatie met Songs AI

AudioKit Synth One J6 AUv3
- 4.7
- Gratis
AUv3 iPhone Synth die Juno/Jupiter-stijl pads en arps levert

HeritageAI: Ancestry Origins
- 4.4
- Gratis
AI-portretverhalen voor speelse voorouderlijke verkenning op iPhone