Gratis
De beste apps voor je op één plek
Trendy inhoud
Trendy spellen
4.4
4.4Gratis
GeoGebra Classic
4.8Betaling
PVZ Fusion
4Betaling
Euro Truck Simulator 2
3.9Betaling
Grand Theft Auto: Vice City
4.4Betaling
EA SPORTS FC™ 26
Populaire apps
4.1Gratis
VLC media player
4.5Gratis
VidMate
3.9Gratis
Audacity
3.3Betaling
Microsoft Word
3.4Betaling
Microsoft Excel
3.7Gratis
uTorrent
3.9Gratis
Softonic Helper
4.2Gratis
VidMate
4.4Gratis
CapCut
5Gratis
ST Selfcare
4.4Gratis
Live Ten Sports
4.4Gratis
Star Sport Live Sports Guide
Apps van onze officiële distributeurs
4.3Demo
GiliSoft USB Lock
4.8Demo
VBReFormer 7.0 Gen 2 - Visual Basic Decompiler
4.8Gratis
VN: Video Editor
5Probeerversie
Ashampoo Collage
4.8Probeerversie
ViceVersa OST to EML Converter
4.9Gratis
Codayak
5Gratis
Money Acc
4.6Gratis
TrumanDash
4.9Probeerversie
Whirlsen: Mobile Dev Tools
4.1Gratis
Eng-Helper - Grammar Keyboard
4Gratis
DNS Doctor
4.2Gratis
Privacy Redactor
Meeste downloads

Softonic Helper
Gratis
67.70 MB3.949.2K Downloads
VidMate
Gratis
34.69 MB4.285K Downloads
CapCut
Gratis
322.38 MB4.460.8K Downloads
ST Selfcare
Gratis
11.92 MB516.7K Downloads
Spin Harta
Gratis
97.41 MB4.58K Downloads
Li789 Fishing
Gratis
20.34 MB4.416.4K Downloads
Esgard VPN : فیلترشکن پرسرعت
Gratis
37.57 MB4.13.4K Downloads
Nieuws

iPhone Duo vs iPad: Apple legt uit waarom we ze allebei zullen willen (of misschien niet)

Het festival van Venetië breekt een record: een film heeft 25 minuten onafgebroken applaus gekregen

De showrunner van Spider-Noir heeft duidelijk voor ogen hoe een hypothetisch tweede seizoen van de serie eruit zou zien

De regisseur van ‘Spider-man: Brand New Day’ gaat een van de beroemdste series uit de geschiedenis bewerken, die net een remake heeft gekregen

In China hebben ze een nieuwe film van Tom en Jerry gemaakt. Het is de grootste ramp van het jaar.

Disney heeft de eerste “Genia” gecast voor zijn musical van ‘Aladdin’. Natuurlijk heeft iedereen er een mening over

‘Spider-man: Brand New Day’ gaat eindelijk zijn eerste plek aan de box office verliezen. Zijn vervangster heeft goocheltrucs gebruikt

“Je bent nooit een meester, je bent altijd een leerling”. Guillermo del Toro spreekt klare taal over AI
Populairste categorieën
Nieuwste spellen

385 Units For You for Totally Accurate Battle Simulator
- 4.1
- Gratis
Massieve uitbreiding van 385 eenheden vergroot de gevechtsmogelijkheden van TABS

Doki Doki Literature Club Map for NightClub Simulator
- 4
- Gratis
3D Doki Doki Literature Club klaslokaal kaart voor NightClub Simulator

Double Chest Inventory for Core Keeper
- 4
- Gratis
Dubbele Borst Inventaris breidt Core Keeper opslag uit zonder nieuwe containers

Arthur Morgan for Totally Accurate Battle Simulator
- 4.7
- Gratis
Arthur Morgan Mod voor TABS

Kingsley for Totally Accurate Battle Simulator
- 4.7
- Gratis
Kingsley Mod voor TABS: Een Nieuwe Dimensie

Silver Spine for CarX Drift Racing Online
- 4.5
- Gratis
Silver Spine: een hooggelegen touge-kaart voor CarX drifting

Firefighter Rescue 3D Sim Game
- 4.2
- Gratis

Craftarena 2
- 4.9
- Gratis

Rocket Space Program Simulator
- 4.4
- Gratis

Cat Castle Defense: Tower TD
- 4.9
- Gratis

Mow Master: Grass Cutting Game
- 4.9
- Gratis

Magnet Flow: Pixel Art Puzzle
- 4.9
- Gratis

Old World: Complete
- 4.1
- Betaling
Oude Wereld: Volledige heroverweging van 4X door dynastie-gedreven strategie

Bewitching Sinners Royal Blood
- 4.8
- Betaling
Donkere fantasy visuele roman die romantiek, verkenning en intrige mengt

Press a Button Simulator
- 4.2
- Betaling
Een brutale minimalistische simulator die zich richt op een enkele actie

Rainbow Tower Defense
- 4.4
- Betaling
Lijn-gebaseerde torenverdediging die tactische plaatsing opnieuw kadert op Mac

Zaccaria Pinball: Strike Deluxe Pinball Table
- 4.2
- Betaling
Zaccaria Pinball: Strike Deluxe Beoordeling

Zaccaria Pinball: Tropical 2019 Table
- 4.2
- Betaling
Tropical 2019 Tafel brengt gemoderniseerde Zaccaria flipperkast naar macOS

Pocha Moonlight: Sort Puzzle
- 4.2
- Gratis
Sort voedsel en versla de klok in dit match-3 puzzelspel

风之国世界-萌宠与王座
- 4.2
- Gratis
MMORPG die huisdier tactieken mengt met cross-server territoriale oorlogvoering

Polandball Go: Countryballs
- 4.2
- Gratis
Een locatie-gebaseerde Countryball verzamelaar die wandelen en allianties beloont

エバーナイトリバース
- 4.1
- Gratis
Donkere fantasie kaart RPG die Cthulhu horror mengt met territoriumspel

Little Things
- 4.8
- Betaling
Ontdek de charme van Little Things

Carrom Pool: Disc Game
- 4.9
- Betaling
Carrom Pool: Disc Game levert nauwkeurige mobiele carrom met snelle multiplayer
Nieuwste apps

VBReFormer 7.0 Gen 2 - Visual Basic Decompiler
- 4.8
- Demo
VBReFormer is de VB decompiler die verloren Visual Basic 5 en 6 source code terughaalt van een EXE

GiliSoft USB Lock
- 4.3
- Demo
Blokkeer uw USB-poort met GiliSoft USB Lock
rapido-fs
- 4.4
- Gratis
Snelle, niet-destructieve bestandsysteeminventaris en zoekopdracht voor Windows
QWERTZ-Bridge
- 4.3
- Gratis
Draagbare Windows-hulpprogramma wijzigt ontbrekende QWERTZ-symbolen naar AltGr
Visualizer for Command Palette
- 4.8
- Gratis
Audiovisualisator geïntegreerd in PowerToys Command Palette
ClypDat
- 4.9
- Gratis
Evenementgestuurde Windows gameplay-opname met FFmpeg en GSI

Knuff
- 4.7
- Gratis
Blijf Verbonden met Knuff: Een Sociale Check-In App

Password Mobile Store
- 4.2
- Gratis
Eenvoudige mobiele winkelervaring in Egypte

AA Tunnel VIP
- 4.7
- Gratis
AA Tunnel VIP: multi-protocol VPN voor restrictieve mobiele netwerken

Tarot Daily Horoscope Guide
- 4.6
- Gratis
Dagelijkse tarot- en horoscoop-app voor snelle spirituele check-ins

Alivo AI
- 4.7
- Gratis
Mobiele app die foto's omzet in AI-geanimeerde korte video's

Malangchedule - Study Timer
- 4.9
- Gratis
Verander studietijd in huisdierzorg met sociale Pomodoro-focus

Scrieb
- 4.5
- Betaling
Jouw volledig lokale AI notities app op Mac
Milkman
- 4.9
- Gratis
Milkman: Uitbreidbare, lokaal-eerst verzoek werkbank voor ontwikkelaars

Storage Menu
- 4.5
- Betaling
Een handig hulpmiddel voor het bewaken van Mac-opslag

Tapelark
- 4.6
- Probeerversie
Druk op opnemen voor alles wat je Mac afspeelt

Longform Box
- 4.8
- Probeerversie
Combineer tekst en foto's tot één afgebeeld beeld op Mac

Woven Video
- 4.9
- Probeerversie
Maak video's sneller

Eppika
- 4.1
- Abonnement
Leer talen door boeken te lezen die je leuk vindt

Me@Walmart Canada
- 4.9
- Gratis
Mobiele werkkracht hub voor Walmart Canada medewerkers op iPhone

Curltine: Curly Hair Routine
- 4.9
- Abonnement
Krultype, Wasdag & Scanner

Projflow
- 4.2
- Gratis
Een gratis bedrijfsbeheer-app voor freelancers, zelfstandige professionals en kleine bedrijven

Melopal
- 4.9
- Gratis
Een gratis muziekbeheer-app voor leraren

ActivePray
- 4.7
- Gratis
Een uitgebreide app voor dagelijkse religieuze praktijken