Betaling
De beste apps voor je op één plek
Trendy inhoud
Trendy spellen
4
4.2Gratis
Project IGI
3.7Betaling
Minecraft: Java & Bedrock Edition
4.3Betaling
Among Us
3.5Gratis
The Sims 4
4Betaling
Euro Truck Simulator 2
4.5Gratis
Spin Harta
4.5Gratis
KK 9898
4.2Gratis
Rummy Bhai-Cash Rummy
4.6Gratis
Yono MAHA Game
4.7Gratis
Yono777 King
4.6Gratis
Hi Rummy
Populaire apps
4.1Gratis
VLC media player
4.5Gratis
VidMate
3.9Gratis
Audacity
3.3Betaling
Microsoft Word
3.4Betaling
Microsoft Excel
3.9Gratis
Inkscape
3.9Gratis
Softonic Helper
4.2Gratis
VidMate
4.4Gratis
CapCut
5Gratis
ST Selfcare
4.2Gratis
CapCut
4.1Gratis
TubeMate 2
Apps van onze officiële distributeurs
4Probeerversie
XLS Padlock
5Probeerversie
DingCaster Live Streaming
4.8Probeerversie
ViceVersa OST to PST Converter
4.6Demo
Test Beta 3
4.7Probeerversie
AOMEI Cyber Backup
4.7Probeerversie
AOMEI FoneBackup
4.4Gratis
Habit Nest: Daily Habit Tracker
4.9Gratis
Client Area by Hostragons
4.6Gratis
Tatil Mevsimi - Tours & Travel
4.2Gratis
Flock & Egg Tracker
4.4Gratis
Habitat Care Log
4.2Gratis
Free IPTV by Hostragons
Meeste downloads

Softonic Helper
Gratis
67.70 MB3.945.8K Downloads
VidMate
Gratis
34.69 MB4.282.8K Downloads
CapCut
Gratis
318.81 MB4.459.8K Downloads
Esgard VPN : فیلترشکن پرسرعت
Gratis
37.57 MB4.12.9K Downloads
Spin Harta
Gratis
97.41 MB4.57.4K Downloads
ST Selfcare
Gratis
11.92 MB515.9K Downloads
KK 9898
Gratis
73.24 MB4.515.3K Downloads

VidMate : Video Music
Gratis
–4.61.3K Downloads
SnapTube - Video Downloader
Gratis
–4.8708 Downloads
Shan Koe Mee - SKM777
Gratis
–4.34K Downloads
Minichat - video chat texting
Gratis
–4.43.9K Downloads
Dokluy Slots
Gratis
–4.42K Downloads
My Love - Relationship Counter
Gratis
–4.52.6K Downloads
iOS 26
Gratis
–4.3453 Downloads
Nieuws

iPhone Duo vs iPad: Apple legt uit waarom we ze allebei zullen willen (of misschien niet)

Het festival van Venetië breekt een record: een film heeft 25 minuten onafgebroken applaus gekregen

De showrunner van Spider-Noir heeft duidelijk voor ogen hoe een hypothetisch tweede seizoen van de serie eruit zou zien

De regisseur van ‘Spider-man: Brand New Day’ gaat een van de beroemdste series uit de geschiedenis bewerken, die net een remake heeft gekregen

In China hebben ze een nieuwe film van Tom en Jerry gemaakt. Het is de grootste ramp van het jaar.

Disney heeft de eerste “Genia” gecast voor zijn musical van ‘Aladdin’. Natuurlijk heeft iedereen er een mening over

‘Spider-man: Brand New Day’ gaat eindelijk zijn eerste plek aan de box office verliezen. Zijn vervangster heeft goocheltrucs gebruikt

“Je bent nooit een meester, je bent altijd een leerling”. Guillermo del Toro spreekt klare taal over AI
Populairste categorieën
Nieuwste spellen

GT5 Birthday Event for Gorilla Tag
- 4.3
- Gratis
Herstelt de GT5 verjaardagsevenementomgeving voor Gorilla Tag-spelers

Yougamers STUDIO for Gorilla Tag
- 4.1
- Gratis
Ontdek de Yougamers STUDIO voor Gorilla Tag

Astarions Tousled Curls for Baldurs Gate 3
- 4.7
- Gratis
Verwarde Krullend Haar Mod Geeft Astarion Een Versleten, Geleefd Uiterlijk

Clerks Quirks
- 4.9
- Betaling
Chaotische coöperatieve winkelbeheer met sentiente apparaten en roguelite runs

Aylin and Isobel Join the Party for Baldurs Gate 3
- 4.7
- Gratis
Voegt Dame Aylin en Isobel toe als speelbare Act 3 metgezellen

Samuraidans Raike Climbing Tools for Blade And Sorcery
- 4.5
- Gratis
Klimtools voegen veelzijdige verticale mobiliteit toe aan Blade And Sorcery

Screw Spark: Bolt Sort Puzzle
- 4.5
- Gratis
Screw Spark mengt het losdraaien van mechanica met kleur-sorterende puzzels

Maze Depths: Labyrinth Puzzle
- 4.9
- Gratis
Maze Depths leidt spelers door 100 met de hand gemaakte afdalende labyrinten

Gem SynthesisFortune
- 4.3
- Gratis
Hexagonale match-3 met een Oude Egyptische twist en lichte apparaat eisen

Stroll The Strange
- 4.5
- Gratis
Een stille, surrealistische één-tap wandeling door onvoorspelbare mobiele scènes

Cash Crusher Clicker: Win Cash
- 4.9
- Gratis
Rhythmische tandwiel-verpletterende klikker die tikken omzet in virtuele verdiensten

Heist Rush: Thief Robbery Game
- 4.4
- Gratis
Snelle mobiele overvalactie met crew-gebaseerde voortgang

Liquidum
- 4.8
- Betaling
Liquidum heroverweegt Picross met zwaartekracht en watergebaseerde logica

Crazy Dreamz: MagiCats Edition
- 4.9
- Betaling
Sandbox platformer die spelers in levelontwerpers verandert

Heroes Legends: Conquerors of Kolhar
- 4.4
- Betaling
Epische avontuur in Heroes & Legends

SFD
- 4.5
- Betaling
SFD: Een Unieke RPG Ervaring op Mac

Love Story of Sparrow
- 4.8
- Betaling
Een vogelthema visuele roman die charme mengt met donkere takken

Three Kingdoms Fantasy: Miss Meng and the Explosive Boy
- 4.6
- Betaling
Drie Koninkrijken Fantasie mengt het moderne campusleven met legendarische figuren

Carrom Pool: Disc Game
- 4.9
- Betaling
Carrom Pool: Disc Game levert nauwkeurige mobiele carrom met snelle multiplayer

Pokopedia: Pokopia Dex & Guide
- 4.2
- Gratis
Fan-gemaakte gids voor Pokemon Pokopia

Sudoku No Limits
- 4.5
- Gratis
Eindeloze logica puzzels met slimme hints en aangepaste puzzel invoer

Fantasy Color by Numbers
- 4.2
- Gratis

MA 3 President Simulator
- 4.9
- Gratis
Leid uw natie in MA 3 President Simulator

Highway Heroes: Truck Manager
- 4.4
- Gratis
Bouw en beheer een vrachtwagenimperium van kust tot kust op iPhone
Nieuwste apps

DingCaster Live Streaming
- 5
- Probeerversie
Professionele live streaming, krachtige functies en gebruiksvriendelijk

XLS Padlock
- 4
- Probeerversie
Compileer Excel-werkmappen tot beveiligde EXE-toepassingen met activeringssleutels
Perch
- 4.2
- Gratis
Perch: Windows-controller voor IKEA IDASEN Bluetooth-bureaus
VigieChiro Companion
- 4.8
- Gratis
Bereid audio voor Vigie‑Chiro-indieningen voor met geautomatiseerde hernoeming en metadata
ElitechLogWin
- 4.1
- Gratis
Efficiënte software voor temperatuur- en luchtvochtigheidsanalyse
EazyMake
- 4.1
- Gratis
EazyMake: low-configuratie C/C++ build tool voor snelle projectopzet

Habit Nest: Daily Habit Tracker
- 4.4
- Gratis
Bouw blijvende routines, volg dagelijkse voortgang en transformeer je leven elke dag met Habit Nest.

Holana Network
- 4.4
- Gratis
Holana Netwerk: stel en vergeet HP-beloningen met server-side verwerking

Lingofy AI: Learn English
- 4.8
- Gratis
AI gespreksoefening app voor ESL-leerlingen op Android

Cityguard Tracker
- 4.9
- Gratis
Cityguard Tracker: Veilige GPS-tracking voor geautoriseerde vlootchauffeurs

Arewaflix lite
- 4.7
- Gratis
Hausa-gedubde Indiase films op een lichtgewicht Android streaming-app

Super Phone Cleaner And Home
- 4.5
- Gratis
Efficiënte opslagbeheerder voor Android
Topaz Video
- 4.6
- Gratis
Topaz Video: lokale AI-verbetering voor high-end Mac videowerkstromen

Cisdem VideoPaw
- 4.9
- Probeerversie
Cisdem VideoPaw: Mac multimedia hub voor conversie en vastlegging

Notch Radio
- 4
- Gratis
Een gratis toegankelijke, veelzijdige radio speler voor je notch

speakeasy.
- 4.5
- Gratis
Stemtypen hulpmiddel voor Macs

Latent
- 4.8
- Demo
Schijfopruimer voor ontwikkelaars en AI-gebruikers — zie welke tool elke gigabyte bezit

Phantom
- 4.2
- Betaling
Phantom: Geavanceerde Stem-Eerste AI Assistent voor macOS

Antique Value Checker
- 4.7
- Gratis
Foto-gebaseerde antieke identificatie en marktinschattingen voor verzamelaars

Rool
- 4.4
- Gratis
Een gratis privé AI-werkruimte

Taiwan Driving Test & Guide
- 4.6
- Gratis
Een gratis studiehulp om je voor te bereiden op de schriftelijke rijexamen van Taiwan

UTTER IN
- 4.7
- Gratis
Vang gedachten op zonder ze te vergeten met deze gratis productiviteitsapp

Lomorage
- 4.8
- Betaling
Back-up hulpprogramma voor foto's en video's

Leminoレミノ音楽ライブやスポーツドラマ等が見放題
- 4.8
- Gratis
Lemino levert live sport, muziek en on-demand dramas op iPhone